Register FAQ Search Today's Posts Mark Forums Read
Go Back   JazzJackrabbit Community Forums » Open Forums » General Jazz Jackrabbit Talk

Polish players clan

tipex

JCF Member

Joined: Feb 2005

Posts: 1

tipex is doing well so far

Feb 8, 2005, 10:55 AM
tipex is offline
Reply With Quote
Unhappy Polish players clan

Hi polish and other gamers of jj2. This post is created to polish gamers. Sorry, i am benginer in english language.

Witajcie polscy gracze, tu tipex, kiedyś byłem w klanie ppc, przestałem grać w jazza ponieważ nie miałem stałego łącza - publicznego ip. Teraz otrzymałem i niemam co robić, chciałbym powrócić do jazza. Tylko szkoda że jest tak mało graczy. Proszę pisać do przyjaciół w sprawie grania z jj2. Jak będzie nas trochę więcej to stworzymy mały klan i zaczniemy treningi ponieważ już zapomniałem podstaw .

Other language gamers please! - Say to friends jazz jackrabbit2 because small group of gamers of this game. Help for all.

Sorry, i am benginer in english language.
Olsen Olsen's Avatar

JCF Member

Joined: May 2004

Posts: 1,370

Olsen is doing well so far

Feb 8, 2005, 11:01 AM
Olsen is offline
Reply With Quote
Quote:
Originally Posted by tipex
Witajcie polscy gracze, tu tipex, kiedyś byłem w klanie ppc, przestałem grać w jazza ponieważ nie miałem stałego łącza - publicznego ip. Teraz otrzymałem i niemam co robić, chciałbym powrócić do jazza. Tylko szkoda że jest tak mało graczy. Proszę pisać do przyjaciół w sprawie grania z jj2. Jak będzie nas trochę więcej to stworzymy mały klan i zaczniemy treningi ponieważ już zapomniałem podstaw .
Polish is a wicked laungage
__________________
some kind of nature
Sasik Sasik's Avatar

JCF Member

Joined: Dec 2003

Posts: 564

Sasik is doing well so far

Feb 8, 2005, 11:03 AM
Sasik is offline
Reply With Quote
WB & GL =P
__________________
The thing is to have the balls when it comes to serious playing. ~Mav
Reply

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT -8. The time now is 02:27 PM.